KONST / Litografier / Färglitografi 16034313

nr 1603 4313

Färglitografi

Magnus Kroon. Signerad, numrerad 264/350, daterad -86. Färglitografi, bildmått: 48x34 cm, yttermått inklusive ram: 64x47 cm

måndag 4 mars 2024
kl 20:01:08